Monitoring Parkingu

z12229555Q,Parking-podziemny-na-Dworcu-Glownym
Co raz to większa ilość pojazdów pogłębia odwieczny problem ze znalezieniem miejsca na parkingu. Zatłoczone miejsca postoju naszych aut co raz częściej stają się sceneria dla drobnych stłuczek, otarć czy kolizji, wynikających z nich sporów związanych z odpowiedzialnością za skutki zaistniałych sytuacji. Oprócz problemów ze znalezieniem miejsca parkingowego rośnie również liczba kradzieży w miejscach nie monitorowanych. Systemy monitoringu wykonywane przez naszą firmę pomagają w zabezpieczeniu i ochronie terenu parkingu.

Złodzieje pojazdów

Dla wielu złodziei parking to istna kopalnia złota. Mnóstwo zaparkowanych blisko siebie aut, a w nich nieroztropnie pozostawione torebki, radia samochodowe, nawigacje GPS czy bagaże – to łakomy kąsek dla rabusia. Nadzór kamer monitoringu może skutecznie zapobiec kradzieżom. Dodatkowo instalowane przez nas systemy monitoringu pomogą również w odnalezieniu sprawcy, który dopuści się kradzieży wózków, krzeseł, stolików itp. przedmiotów znajdujących się na terenie parkingu sklepu.

Zwiększone bezpieczeństwo publiczne
Widok zainstalowanego na parkingu systemu kamer podnosi poczucie bezpieczeństwa u klientów odwiedzających sklep. Klient ze spokojem i ufnością może załatwiać swoje sprawy w sklepie, z korzyścią dla przedsiębiorstwa świadczącego usługę.

Identyfikacja pojazdów

Wiele sieci oferuje zakup tzw. „fast foodów” bez opuszczenia pojazdu. Istnieją kierowcy, którzy widząc nadarzającą się okazję próbują opuścić teren restauracji bez uiszczenia opłaty. Z analogicznymi problemami borykają się również stacje benzynowe. Monitoring skutecznie pomoże w udokumentowaniu próby wyłudzenia i kradzieży. Oferowane przez nas rozwiązania pozwolą w późniejszej identyfikacji pojazdu sprawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *