Lokalizacja,31-216 Kraków
+48731415304
nar.elektro@gmail.com

O nas

Monitoring, alarmy CCTV

Nasza firma wykonuje wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne i nisko prądowe, w mieszkaniach, domach, firmach, sklepach i dużych zakładach pracy. Przeprowadzamy również modernizację oraz wymianę starych systemów oraz serwis w obiektach użytkowych. Zawsze nasze rozwiązania są dostosowane do potrzeb i zasobności portfeli naszych klientów.

Działamy na rynku już od 2014roku, nieustannie podnosząc nasze doświadczenie i wiedzę w zakresie systemów zabezpieczeń mienia oraz automatyki budynkowej.  Wieloletnia praktyka, jak również profesjonalne zaplecze projektowe, techniczne i wdrożeniowe pozwalają nam świadczyć usługi i tworzyć systemy na najwyższym poziomie.

Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepszą ofertę, dostosowaną do ciągłego rozwoju technologicznego.

Uczestniczymy w licznych szkoleniach oraz uzyskujemy certyfikaty świadczące o zdobytych umiejętnościach. Naszym klientom oferujemy sprzęt renomowanych firm w dziedzinie ochrony mienia, po to, by zagwarantować niezawodność usług i pewność ich prawidłowego działania.

 

Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo, oraz ochrona dobytku i mienia, na które nierzadko pracuje się całe życie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o komfort i spokój naszych klientów, zapewniając najlepsze rozwiązania, zwiększające ochronę przed rabunkiem czy wystąpieniem pożaru.

Specjalizujemy się w wykonawstwie następujących usług:

  • Instalacje alarmowe
  • Monitoring AHD, HD-CVI, IP
  • Systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy
  • Instalacje Przeciw pożarowe i DSO
  • Instalacje Inteligentnego sterowania budynkiem Fibaro, Satel,
  • Instalacje Elektryczne
  • Sieci komputerowe LAN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *